Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Serwis i uzupełnianie klimatyzacji – najwyższa pora!


Zacznij dobrze sezon wakacyjnych wycieczek i wyjazdów – daj do przeglądu i uzupełnienia klimatyzację w swoim samochodzie. Dla higieny i zdrowia Twojego i Twoich pasażerów. Zapraszamy do naszego PitStopu!

Zapraszamy do naszej stacji obsługi pojazów PitStop przy Stacji pPaliw Odejewscy, przy obwodnicy Chojnic w Nieżychowicach. Lokalizacja ta jest zawsze po drodze – zwłaszcza gdy ma się samochód z klimayzacją, która jeszcze nie została przygotowana do letniego sezonu.

Dlaczego co najmniej raz w roku należy uzupełniać czynnik chłodzący w klimatyzacji samochodowej? W ciągu roku w systemie klimatyzacji ubywa go – specjaliści szacują, że przynajmniej 10 proc. Natomiast niedobory wpływaja na funkcjonowanie całego systemu klimatyzacji, w tym najdroższego jego elementu – kompresora. Przypominamy, że dla poprawnego działania klimatyzacji niezbędna jest też regularna wymiana filtra kabinowego – im częściej poruszamy się po drogach gruntowych, bardziej zapylonych, tym częściej trzeba go wymieniać.

Napełnienie klimatyzacji to dobry pretekst do ogólnego przeglądu i drobnych napraw oraz serwisu. Przypominamy, że na naszej stacni wymieniamy:

  • oleje: silnikowych, skrzyni biegów, przekładniowych
  • płyny: chłodniczych, spryskiwaczy, hamulcowych
  • filtry: paliw, olejów, powietrza, przeciwpyłkowych
  • klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe
  • żarówki, halogeny, oświetleniw tablicy
  • jak również pompujemy koła czy wymieniamy pióra wycieraczek.

Przygotuj auto na wakacyjne podróże. Nie czekaj, aż w serwisie ustawią się kolejki do napełnienia klimatyzacji!