Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Sezon gokartowy już otwarty!


Zapraszamy codziennie na nasz otwarty tor gokartowy. 330 metrów toru i 10 gokartów czeka w blokach startowych na młodszych i starszych kierowców.

Nasz tor przystosowany jest do jazdy dla dorosłych i dzieci – warunkiem otwierania toru jest bezdeszczowa pogoda. W razie deszczu lub krótko po deszczu tor ze względów bezpieczeństwa jest nieczynny. Dorosłym oddajemy do dyspozycji 5 gokartów o mocy 10 KM oraz jeden gokart podwójny. Dla dzieci mamy mniejsze gokarty – dla amatorów czterech kółek w wieku od 3 lat oraz dla kierowców od 7 lat. Wszystkie gokarty w idealnym stanie technicznym, a kierowcy otrzymują kaski i rękawice dostosowane do rozmiaru.

Czynne codziennie od 12.00. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Cennik i pozostałe informacje zamieszczamy poniżej.

Imprezy zamknięte

Zapraszamy również do organizacji imprez zamkniętych – wyścigów czy grand prix na torze dla dowolnej liczby osób w dowolnym wieku, które można połączyć z innymi atrakcjami w naszym obiekcie. Urodziny? Świętowanie końca roku szkolnego, dyplomu? Wieczór kawalerski lub panieński? Impreza firmowa? Świetna zabawa, adrenalina i moc wrażeń gwarantowane.

Oferujemy możliwość wynajęcia toru na dowolny czas. Służmy wsparciem organizacyjnym i cateringiem z naszej restauracji. Zapraszamy!

ulotka team_tyl i front_druk-1