Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

_DSC6031

Sezon gokartowy już otwarty!


Zapraszamy codziennie na nasz otwarty tor gokartowy. 330 metrów toru i 10 gokartów czeka w blokach startowych na młodszych i starszych kierowców.

Nasz tor przystosowany jest do jazdy dla dorosłych i dzieci – warunkiem otwierania toru jest bezdeszczowa pogoda. W razie deszczu lub krótko po deszczu tor ze względów bezpieczeństwa jest nieczynny. Dorosłym oddajemy do dyspozycji 5 gokartów o mocy 10 KM oraz jeden gokart podwójny. Dla dzieci mamy mniejsze gokarty – dla amatorów czterech kółek w wieku od 3 lat oraz dla kierowców od 7 lat. Wszystkie gokarty w idealnym stanie technicznym, a kierowcy otrzymują kaski i rękawice dostosowane do rozmiaru.

Czynne codziennie od 12.00. W razie wątpliwości prosimy o kontakt. Cennik i pozostałe informacje zamieszczamy poniżej.

Imprezy zamknięte

Zapraszamy również do organizacji imprez zamkniętych – wyścigów czy grand prix na torze dla dowolnej liczby osób w dowolnym wieku, które można połączyć z innymi atrakcjami w naszym obiekcie. Urodziny? Świętowanie końca roku szkolnego, dyplomu? Wieczór kawalerski lub panieński? Impreza firmowa? Świetna zabawa, adrenalina i moc wrażeń gwarantowane.

Oferujemy możliwość wynajęcia toru na dowolny czas. Służmy wsparciem organizacyjnym i cateringiem z naszej restauracji. Zapraszamy!

ulotka team_tyl i front_druk-1