Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Imprezy zorganizowane w Stacji ODejewscy, Chojnice

Wieczór kawalerski lub panieński z prawdziwego zdarzenia


Wyścig na gokartach, strzelanie, dobre jedzenie i napoje, a nawet niespodzianka w przestworzach – to wszystko zapewniamy w naszym obiekcie gościom decydującym się na organizacje imprez zamkniętych, jak wieczór kawalerski lub panieński.

Coraz więcej organizatorów swojego ostatniego wieczoru przed małżeństwem szuka niebanalnych rozwiązań i propozycji. Mieszkańcy Chojnic często narzekają na ich brak. Niesłusznie. Tuż pod Chojnicami, ale też w bliskim sąsiedztwie Człuchowa czy Czerska, w naszym obiekcie zadbamy o wystrzałowe atrakcje wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego!

W sezonie letnim proponujemy wyścigi gokartów (można zorganizować grand prix), a przez cały rok zawody strzelnicze w krytej strzelnicy w tym samym obiekcie. Oczywiście do dyspozycji naszych gości są różnej wielkości sale wraz z pełną obsługą, cateringiem i dowolnymi napojami. Zorganizowanie pląsów po wcześniejszych atrakcjach też nie będzie problemem. Powiedz nam, co planujesz lub co Ci się marzy na swój wieczór panieński lub kawalerski, a powiemy, co jeszcze możemy zrobić, by był on wyjątkowy i niezapomniany.

Zdjęcie z lotu ptaka? Jak najbardziej! To wyjątkowa pamiątka z dowolnej imprezy. Zaintrygowała Cię „niespodzianka w przestworzach” – zapytaj o nią! Tel. 600 344 897.

Oczywiście w podobny sposób zorganizujemy każdą dowolną imprezę – integracyjna, urodzinową i in. Zapraszamy!