Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Atrakcje specjalne na imprezy zorganizowane


Organizujemy nie tylko „zwykłe” imprezy. Z „niezwykłymi” radzimy sobie tak samo dobrze, musimy nieskromnie stwierdzić. Bo tak uważają nasi goście i klienci. Jak możemy uaktrakcyjnić Twoją imprezę?

Po pierwsze dekoracja

Nasi klienci otrzymują zawsze podstawowy wystrój sali w cenie organizacji imprez. Ale często za niewielką opłatą możemy dodać elementy, które jeszcze piękniej zaaranżują wnętrza i dodadzą uroku całemu wystrojowi. Zawsze żywe kwiaty, stylowe wazony i świeczniki, świeczki i lampiony – to wszystko stawiamy tak, by dodawało uroku, ale nie przeszkadzało w zabawie, konwersacji i konsumpcji.

Przykładowe dekoracje naszych sal

Lodowy bar – nie tylko do ozdoby

A gdyby tak do dekoracji, ale i jako atrakcję dodać bar wykonany cały z lodu – chłodzi, zdobi i służy do serwowania drinków, koktajli i innych napojów… Prezentowany bar to ponad 3 tony lodu. Przez ok. 10 godzin może służyć do obsługi, potem stopniowo… topnieje na oczach gości.
Poza tym atrakcję dodatkową stanowią wykonane również z lodu kieliszki do wódki.

Ochłoda i superdrinki

Dania i przekąski – wiemy, jak je podać, by wzmocnić smak

Dziś liczy się nie tylko smak, świeżość i składniki dań, ale ich serwowanie, ułożenie na talerzu i dekoracja. Przekąski słone nie muszą być serwowane na stołach gości, tylko być apetycznie ustawione na dodatkowym stole. Zadbamy o piękny wygląd i świeżość znajdujących się dań oraz o ich różnorodność, zgodnie z preferencjami zamawiającego – od wszelkiego rodzaju wędlin, serów i ryb (lokalni, sprawdzeni dostawcy), po sałatki, tartaletki, wszelkie galarety i mięsiwo. Goście często nam mówią, że najedzą się oczami, podziwiając nasze stoły z przekąskami i słodyczami. Oceńcie sami!

Serwowanie potraw
Przy odpowiednim ustawieniu stołów i gdy goście nie umierają z głodu, możemy zaproponować synchroniczne podawanie dań. Dodatkowy efekt i atrakcja na imprezie.

Barek słodki

Poza określonym menu proponujemy przygotowanie dodatkowych stołów ustawionych przy ścianach, które mogą służyć jako samoobsługowy barek. W związku z tym proponujemy pięknie wyeksponowane słodycze – ciasta, ciastka i desery, które możemy wzbogacić o sezonowe owoce – równie apetyczna i kolorowe.

Tort jako atrakcja wieczoru

Tort to nie tylko smak, ale i kształt oraz sposób podania. Zatem może być wystrzałowo i wybuchowo.

Goście specjalni

Czasem nie wystarczy tylko zaprosić gości na poczęstunek i włączyć muzykę. Gdy chcesz zaskoczyć, oczarować, zaprezentować się z najlepszej strony, to… pomyśl nad dodatkowymi atrakcjami. My je podpowiemy, zorganizujemy i sprawimy, że to będzie naprawdę niezapomniana impreza. Mamy w tym doświadczenie.
Począwszy od lodowego baru, za którym staną zawodowi barmani – specjaliści od smacznych procentów oraz pokazów barmańskich (to kolejna atrakcja wieczoru), a na występach estradowych na żywo kończąc – w dowolnym stylu, dla dowolnej publiczności. Podajemy tylko przykłady – zaprosimy kogo chcesz, podpowiemy, zorganizujemy.
Na naszych imprezach gościliśmy już:

  • Adama Słowika, barmana, który nie tylko mieszał przepyszne koktajle, ale i uświetnił imprezę ok. 30-minutowym pokazem barmańskim, pełnych sztuczek,
    żonglowania i bajecznego mieszania.
  • sycylijskiego tancerza i wokalistę Stefano Terrazzino z zespołem, który zagrzał do tańca i rozśpiewał całą salę.

Gwiazdy wieczoru: Flair show i Stefano Terrazzino

Szukasz partnera do organizacji wystrzałowej i wyjątkowej imprezy?

Nie szukaj dalej – znalazłeś! Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu oraz sal bankietowych i imprezowych w Chojnicach.