Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Działamy – w strefie czerwonej


Do Restauracji i Karczmy zapraszamy chojniczan i podróżujących codziennie w godz. 6:30-21. Zapraszamy na śniadania, lunche, obiady i kolacje!

W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy i zagrożeniem epidemiologicznym zakazane jest obecnie organizowanie imprez i przyjęć okolicznościowych. Niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, by z rodziną przyjechać do nas na smaczny obiad. Umilajmy sobie tę przykrą codzienność – zapraszamy!

Zapewniamy o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w naszych lokalach
✅ W Restauracji możemy przyjąć do 60 osób, a w Karczmie 90 – więc na pewno swobodnie się pomieścimy i zachowamy bezpieczne odległości (stoliki są odpowiednio przygotowane). Niemniej prosimy o zachowanie odstępów między sobą (nie dot. osób siedzących wspólnie przy stolikach), a zwłaszcza przy kasie – 2 metry.
✅ Przy stoliku powinny siedzieć osoby wspólnie zamieszkujące.
✅ Konieczna jest dezynfekcja rąk przy wejściu i noszenie maseczki, ale gdy siedzicie przy stolikach, nie musicie mieć maseczek i możecie spokojnie skupić się na konsumpcji napojów i dań.

Jednocześnie informujemy, że w naszych lokalach przestrzegamy wszystkich wytycznych higienicznych, m.in. po każdym gościu stoliki są dezynfekowane, spełniamy wytyczne rządowe na ten czas, dlatego jeśli nie masz objawów choroby i dobrze się czujesz, a masz ochotę na coś innego niż domowe jedzenie, to serdecznie zapraszamy! Sprawisz przyjemność sobie, swoim bliskim i… nam!