Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Fotobudka Chojnice

Nowość – fotobudka na wesela i inne imprezy


Fotobudka to urozmaicenie każdej imprezy i niezwykła pamiątka dla organizatorów – wesel, urodzin i innych imprez lub spotkań.

Ofertę organizacji imprez w naszej restauracji wzbogaciliśmy o fotobudkę, czyli budkę, którą wypożycza się na określony czas imprezy, by wszyscy jej uczestnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Im bardziej szalone i wymyślne, tym więcej zabawy będą mieli sami goście, jak i później gospodarze imprezy, do których trafi pamiątkowy album z fotografiami. Fotobudka to coraz częstsza atrakcja wesel w Chojnicach, które mamy przyjemność organizować.

Na czym to polega?

  • Fotobudka to automat do robienia pozowanych zdjęć wszędzie tam, gdzie grupa osób chce się pośmiać i zabawić w przebieranie i pozowanie.
  • My dbamy o rekwizyty – takie, które pozwolą wcielić się w różne postaci o bardzo zróżnicowanym wyglądzie: kapelusze, peruki, nakrycia głowy, okulary – najbardziej fikuśne, najbardziej odjechane. Po to, by wywołać uśmiech modeli i osób przyglądających się zabawie lub później oglądających fotografie.
  • Fotografie drukowane są na miejscu w dwóch egzemplarzach – jeden z nich ma trafić do księgi pamiątkowej, w której można dopisać coś od siebie.
  • Liczba fotografii i czas zabawy – każdorazowo do ustalenia. Pewne jest jedno – zabawa i wygłupy murowane. Bez względu na wiek uczestników wesela czy urodzin.

Baw się i zapewnij sobie wyjątkową pamiątkę z wesela czy dowolnej imprezy! Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji imprez: tel. 606-210-509.

Fotobudka Chojnice