ZMIENIAMY SIĘ! W Restauracji Odejewscy serwujemy polską kuchnię z szerokim wyborem zup, dań z drobiu, wołowiny, wieprzowiny i ryb. Zjedzą Państwo u nas smaczne śniadanie, obiad, desery i kolacje. A do tego mogą Państwo skorzystać z naszej oferty alkoholi: win, piw, wódek i drinków.

Latem Restauracja Odejewscy proponuje posiłek na świeżym powietrzu na naszym terenie rekreacyjnym, z dala od szosy i samochodowego ruchu. Zarówno podróżujących, jak i osoby przebywajace w Chojnicach zapraszamy codziennie na pyszne, świeże śniadania – oferujemy kilka zestawów do wyboru.

Przebywając w restauracji, widzą Państwo wewnętrzny kącik dla dzieci – idealne miejsce dla pociech podczas dłuższego posiłku.

Dania przygotowujemy na miejscu, korzystając wyłącznie i przez cały rok ze świeżych produktów, zazwyczaj od lokalnych dostawców i rolników. Nie stosujemy półproduktów i mrożonek, a nasza karta zawsze dostosowana jest do pór roku i sezonowych produktów.

Dlatego w tym sezonie polecamy:

Umożliwiamy rezerwację stolików, np. na specjalne okoliczności, dla większych grup. Możliwość również organizacji zamkniętych imprez – oferta.

Restauracja Odejewscy jest czynna od 7:00 do 20:00. Poza tymi godzinami zapraszamy do Karczmy czynnej 24h.

Ponadto oferujemy bony dla firm oraz posiłki regeneracyjne w zakładzie lub miejscu pracy.

 

GALERIA ZDJĘĆ