Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Impreza integracyjna? Zrób ją z nami!


Nieważne, czy chcesz podjąć swoich pracowników wykwitną kolacją, biesiadą w karczmie, czy zafundować im wystrzałowy wieczór ze strzelnicą w roli głównej. My zorganizujemy KAŻDĄ imprezę firmową!

Oferujemy kompleksowe zajęcie się tematem organizacji imprezy firmowej w naszym obiekcie pod Chojnicami:

    • wymyślimy program – powiedz, jaki charakter imprezy chciałbyś, a my zaproponujemy, jak możecie dobrze spędzić czas u nas,
    • zadbamy o moc atrakcji, np. całoroczna strzelnica oraz tor gokartowy czynny od wiosny do jesieni to niewątpliwe atuty imprezy, na której ma się coś dziać, a uczestnicy mają poczuć dreszczyk adrenaliny i rywalizacji – to integruje!
    • zaproponujemy menu, wyliczymy ilość jedzenia i napojów, by niczego nie zabrakło i każdy znalazł to, co lubi najbardziej, a Ty – byś nie stracił majątku. Korzystne formy rozliczeń za napoje i alkohole!
    • zadbamy nie tylko o profesjonalizm, ale i o miłą atmosferę,
    • zapewniamy noclegi – już od 70 zł/os.!

Za nami 20 lat doświadczenia w organizacji wszelkich imprez z kulinariami w roli głównej i liczni zadowoleni klienci. Bo współpraca z nami to pełen komfort dla organizatora: zdejmujemy wszystko z głowy. A mimo to całość w bardzo atrakcyjnych cenach!

Przez cały rok możemy zorganizować imprezy firmowe – od kameralnych i eleganckich bankietów, po większa imprezę w plenerze na naszym terenie. Łatwy i szybki dojazd, obszerny, nielimitowany parking, zaplecze noclegowe i pyszna kuchnia – czego chcieć więcej?! Tylko korzystać!

Zapraszamy!

Sprawdź pełną ofertę i przykładowe menu Twojej imprezy