Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Jeśli wesele lub przyjęcia – to tylko z nami!


Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową, kompleksową ofertą organizacji wesel, przyjęć komunijnych, chrzcielnych, firmowych czy styp w naszej restauracji.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową organizację dowolnej imprezy. W naszych eleganckich i klimatyzowanych salach, które pomieszczą od 25 do 200 osób, z pełną troską o detale od lat organizujemy nie tylko wesela, ale wszelkie imprezy dla klientów indywidualnych i firm – z Chojnic i okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz podążając za zmieniającymi się trendami, stale rozwijamy ofertę. Dziś możemy zaoferować bardzo szeroką gamę usług standardowych, tj. wliczonych w cenę organizacji imprezy za 1 osobę. Sprawdź, co oferujemy!

Wesele w Restauracji Odejewscy zorganizujesz już od 150 zł/os. UWAGA: na wesela w okresie grudzień-kwiecień udzielamy 8% rabatu! Polecamy pakiety z poprawinami lub bez, z wliczonym w cenę alkoholem (rozliczanym wg spożycia) lub bez. Zdejmujemy nowożeńcom wszystko z głowy, tak by mogli zająć się tylko zaproszeniami i swoimi strojami.
Przyjęcia komunijne oferujemy w cenie od ok. 90 zł – z suto zastawionym stołem, a stypy od 29 zł.

Dogodny dojazd, duży dostępny parking, szereg usług dodatkowych w dobrych cenach (np. nocleg dla nowożeńców i gości) to tylko niektóre elementy naszej oferty, które doceniają nasi klienci. Doceń i Ty! Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją.