Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Lody Algida na Stacji Odejewscy

Lód i lody dla ochłody|


Gdzie najpewniej kupisz dowolną ilość lodu w kostkach, desery lodowe lub schłodzone wręcz zmrożone napoje? Tego upalnego lata nasz adres wbij sobie do nawigacji na stałe. Zapraszamy na lody!


W naszym sklepie przy stacji paliw sprzedajemy różnorodne lody marki Algida – na patyku (jak Magnum), w wafelku (rożki owocowe) czy całe pudełka (np. BigMilk o różnych smakach). Zajrzyj – nie będziesz rozczarowany!
Lodówka w domu nie nadąża z produkcją lodu do napojów? Wpadnij do nas: szybciej i taniej będzie kupić dowolne ilości lodu w kostkach do napojów, drinków czy coolerów.

Potrzebujesz zimnych napojów po drodze?! Wpadnij – wypełnione lodówki i lady chłodnicze świetnie się sprawdzają w te upalne dni! Pełen asortyment dowolnych napojów: w przyjemnej chłodnej temperaturze.

Masz czas na dłuższą przerwę na trasie przy Chojnicach? Zapraszamy na smaczne desery lodowe do karczmy lub restauracji – schłodź się w klimatyzowanych wnętrzach lub usiądź na łonie natury przy stolikach na tyłach obiektu wśród przyrody.

Goli przypomnienia – w te upały najchłodniejszym miejscem jest nasza strzelnica. Zapraszamy!