Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Wyjątkowy wieczór kawalerski i panieński ze strzelnicą lub gokartami


Wyścig na gokartach, strzelanie, dobre jedzenie i napoje, a nawet niespodzianka w przestworzach – to wszystko zapewniamy w naszym obiekcie gościom imprez zamkniętych, takich jak wieczór kawalerski lub panieński.

Karnawał to najlepszy czas na organizację zabawy w gronie przyjaciół. Zapraszamy fanów nietuzinkowych atrakcji, poszukiwaczy wrażeń i sympatyków dobrej zabawy. Przyszłym parom młodym proponujemy organizację swojego symbolicznie ostatniego wieczoru przed małżeństwem w bardzo oryginalny sposób – jedyny taki w okolicy Chojnic. Przez cały rok wieczór kawalerski lub panieński można połączyć z rywalizacją na strzelnicy (oczywiście przed konsumpcją napojów wyskokowych). Adrenalina, zapach prochu, sportowa rywalizacja udziela się gościom i wprowadza ich w wesoły nastrój. A potem tylko zabawa, którą także zorganizujemy w jednej z naszych sal – dobranych zależnie od wielkości imprezy.

W sezonie letnim proponujemy wyścigi gokartów – jeździć może każdy, z różnym wynikiem, ale na pewno z równą frajdą. Oczywiście możemy zorganizować grand prix dla wszystkich gości.

Gwarantujemy pełną obsługę, smaczny catering dostosowany do życzeń zamawiających i dowolne napoje (rozliczane za spożycie). Zorganizowanie pląsów po wcześniejszych atrakcjach też nie będzie problemem. Powiedz nam, co planujesz lub co Ci się marzy na swój wieczór panieński lub kawalerski, a powiemy, co jeszcze możemy zrobić, by był on wyjątkowy i niezapomniany.

Oczywiście w podobny sposób zorganizujemy każdą dowolną imprezę – integracyjną, urodzinową i in. Zapraszamy do naszej restauracji przy obwodnicy Chojnic!

Kontakt w sprawie organizacji imprez, wieczorów kawalerskich i panieńskich: tel. 606 210 509, restauracja@odejewscy.pl.romana.webd.pl.

Zdjęcie z lotu ptaka? Jak najbardziej! To wyjątkowa pamiątka z dowolnej imprezy. Zaintrygowała Cię „niespodzianka w przestworzach” – zapytaj o nią! Tel. 600 344 897.