Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

NOWOŚĆ: dezynfekcja samochodu na naszej myjni


Nowy program do mycia w naszej myjni: zamiast ostatniego programu Nabłyszczanie dostępny jest program DEZYNFEKUJĄCY – specjalnie na ten czas.

Na Stacji Odejewscy już teraz nie tylko porządnie umyjesz swój samochód z wiosennego kurzu, ale również – co obecnie niezwykle ważne: zdezynfekujesz całą bryłę samochodu.

Nowy program DEZYNFEKUJĄCY dla stacji Ehrle stworzony został na bazie środka odkażającego bezpiecznego dla lakieru, aluminium i chromu oraz oczywiście użytkowników myjni. Środek posiada świadectwo jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny oraz pozwolenie do obrotu Ministerstwa Zdrowia.
Działalność samoobsługowych myjni samochodowych nie została w żaden sposób ograniczona przez ustawodawcę, a korzystanie z myjni jest wręcz zalecane przez lekarzy, gdyż na plastiku czy metalu wirus utrzymuje się nawet do 5 dni. Zatem używając samochodu do codziennego poruszania się, musimy dbać o jego czystość. W szczególności gdy nasz pojazd wykorzystujemy w codziennej pracy (taksówki, busy) lub jako środek codziennego transportu.
Prosimy oczywiście o przestrzeganie szczególnych zasad bezpieczeństwa jak w przypadku innych czynności w miejscach publicznych: używać jednorazowych rękawiczek, dezynfekować ręce, zalecamy także noszenie maseczek ochronnych, na stanowisku mycia powinna się znajdować tylko jedna osoba.