Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Kryta strzelnica – strzelanie dla każdego z instruktorem, bez zezwoleń


Sprawdź, jakich emocji może dostarczyć Ci strzelanie. To propozycja dla osób odważnych, które nie przestraszą się huku wystrzału.

Zbliża się kolejny weekend, a Ty nie wiesz jeszcze, jak go spędzisz? Znudziło Ci się kino, nie masz ochoty na kolejny wypad do restauracji? Szukasz nowych wrażeń i emocji? Nieżychowice Cię nie zawiodą! Jeśli szukasz czegoś nowego, sprawdź, jakich emocji może dostarczyć Ci na przykład strzelanie. To propozycja dla osób odważnych, które nie przestraszą się huku wystrzału. Strzelanie to jednocześnie wymóg precyzji i koncentracji.

Zapraszamy do nowo otwartej, krytej, podziemnej i całorocznej, strzelnicy w Nieżychowicach, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz nową pasję, sprawdzisz swoą precyzję i nauczysz się posługiwać bronią. Nasza strzelnica to również świetne miejsce, by spędzić ze znajomymi czas pełen bezpiecznej i zdrowej rywalizacji.

Zamów: kierownik strzelnicy Jarosław Frączek, tel. 692 440 964

Organizujemy:

  • zawody strzeleckie dla grup
  • szkolenia strzeleckie
  • strzelanie dynamiczno-praktyczne-sytuacyjne
  • strzelanie na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m

Strzelnica wyposażona jest w:

  • szeroki asortyment różnego rodzaju broni palnej
  • elektryczne transportery tarcz
  • monitoring stanowisk
  • obrotnice tarczowe
  • tarcze biathlonowe

Przy naszej strzelnicy działa Klub Strzelecki „Chojnice”, posiadający licencję Polskiego Związku Sportowego, nr LK-277/2016 uprawniającą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w zakresie strzelectwa sportowego. Do dyspozycji oddajemy szeroki wybór broni o szerokim przekroju kalibrów i krajów pochodzenia.

Zapraszamy również do nauki praktycznego, bojowego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią. Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć skutecznie posługiwać bronią palną, a także doskonalić strzeleckie umiejętności sportowe. Oczywiście zapraszamy również osoby bez żadnych uprawnień strzeleckich ani pozwolenia na broń.

Nasz klub specjalizuje się także w szkoleniach strzeleckich grup zorganizowanych. W przypadku szkoleń bojowych oferujemy możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów oraz jednostek broni wykorzystywanych w służbach mundurowych. Szkolenie prowadzą profesjonalni specjaliści wieloletni instruktorzy strzelania.

Kontakt: kierownik strzelnicy Jarosław Frączek, tel. 692 440 964

To jedyna kryta, całoroczna strzelnica w okolicy Chojnic – zapraszamy!