Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Otwieramy gastronomię!


Od poniedziałku 18 maja czynne ponownie będą i otwarte dla gości nasze Restauracja i Karczma. Zapraszamy! Jesteśmy gotowi na przyjęcie Was!

? Do Restauracji zapraszamy chojniczan i podróżujących w godz. 7-19, a do Karczmy od niedzieli do czwartku od 7 do 19, a w piątek i sobotę całą dobę.

Prosimy tylko o zapoznanie się z poniższymi zasadami i o ich przestrzeganie:
✅ W Restauracji możemy przyjąć do 60 osób, a w Karczmie 90 – więc na pewno swobodnie się pomieścimy i zachowamy bezpieczne odległości (stoliki są odpowiednio przygotowane). Niemniej prosimy o zachowanie odstępów między sobą (nie dot. osób siedzących wspólnie przy stolikach), a zwłaszcza przy kasie – 2 metry.
✅ Przy stoliku powinny siedzieć osoby wspólnie zamieszkujące.
✅ Konieczna jest dezynfekcja rąk przy wejściu, ale gdy siedzicie przy stolikach, nie musicie mieć maseczek i możecie spokojnie skupić się na konsumpcji napojów i dań!

Jednocześnie informujemy, że w naszych lokalach przestrzegamy wszystkich wytycznych higienicznych, m.in. po każdym gościu stoliki są dezynfekowane, toalety dezynfekujemy co godzinę, spełniamy wytyczne rządowe na ten czas, dlatego jeśli nie masz objawów choroby i dobrze się czujesz, a masz ochotę na coś innego niż domowe jedzenie, to serdecznie wreszcie zapraszamy!!

Do odwołania będziemy też oferować i rozwozić nasze zestawy dnia za 19,9 zł.