Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Plany na długi weekend? Zapraszamy!


Jeśli przejeżdżasz przez Chojnice albo w okolicy Chojnic szukasz atrakcji w czerwcowy długi weekend, to na nas możesz zawsze liczyć!

Podróżujących przez Chojnice zapraszamy na odpoczynek i posilenie się w naszej polsko-włoskiej restauracji lub karczmie, również przy stolikach na świeżym powietrzu ustawionych w zieleni na tyłach  obiektu. Dzieci nie będą się nudzić na obszernym i nowoczesnym placu zabaw oraz w parku dinozaurów i mini-ZOO. Wszystkim pragnącym pozostać dłużej w pięknych chojnickich okolicach proponujemy noclegi w naszym hotelu.

Również dla dzieci przystosowany jest nasz tor gokartowy o długości 330. Dysponujemy gokartami dla dzieci już od 3. lub 7. roku życia, mniejszymi i o słabszej mocy.

Rodzinne grand prix? Wyścigi rodzeństwa? Zapraszamy! Tor czynny zawsze przy ładnej pogodzie (bezdeszczowej) od 12.00.

W razie niepogody zapraszamy również na wystrzałową atrakcję – jaką jest strzelnica.

Ale nie trzeba być w podróży, by korzystać z tych wszystkich atrakcji. Mieszkańców Chojnic i okolic szukających pomysłów na spędzenie ciekawie wolnego czasu zapraszamy do przyjazdu na naszą stację. Młodsi i starsi spędzą tu ciekawie, przyjemnie i smacznie czas, zwłaszcza przy ładnej czerwcowej pogodzie.