Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Promocja urodzinowa w sierpniu


W sierpniu zachęcamy do picia wina do obiadu – do dania głównego kieliszek wina gratis. Zobacz!

W tym roku przypadają 20. urodziny naszej Restauracji. Z tej okazji to my chcemy zrobić prezent naszym gościom. Dlatego co miesiąc wprowadzamy nową promocję. Zaglądaj tu lub na profil na Facebooku, by sprawdzić, jakie promocje przygotowaliśmy w związku z 20-leciem naszej Restauracji. Co miesiąc inny bonus dla naszych klientów.


W sierpniu zachęcamy do obiadów i kolacji z towarzystwem wina- wzorem krajów śródziemnomorskich. Do każdego dnia głównego, przez cały sierpień, dajemy możliwość wyboru kieliszka białego lub czerwonego wina. Za darmo.


Lipcowe upały chłodzimy napojami – do każdego dania głównego jeden napój bezalkoholowy gratis (dotyczy np. napojów w stylu fanta, cola, sprite, woda, domowe lemoniady). Codziennie, do dowolnego dania.

W czerwcu Dzień Dziecka świętujemy cały miesiąc – dzieci do 10. roku życia otrzymują posiłek z menu dziecięcego gratis. W Dniu Dziecka – sobotę, 1 czerwca dodatkowo dzieci dostaną loda. Zapraszamy rodziny z dziećmi! Czerwcowa promocja nie obejmuje grup i wycieczek.


Tylko w maju 20% rabatu na wszystkie dania główne od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do zapoznania się z nowym menu wzbogaconym o sezonowe składniki, kartę win oraz drinków.

W kwietniu zapraszamy zwłaszcza piwoszy – małe piwo Tyskie (z beczki) dla każdego do dania głównego gratis!

W marcu szczególnie zapraszamy i uhonorujemy kobiety – panie odwiedzające naszą restaurację otrzymują lampkę wina. Bo Dzień Kobiet trwa u nas miesiąc!

W lutym dla każdej pary (formalnej i nieformalnej) – deser sezonowy gratis do każdego dania głównego!
Zapytaj, jakie desery serwuje dziś kucharz w ramach tej oferty!

Nowy rok rozpoczynamy od ZUPY GRATIS do dania głównego (obojętnie czy w porze obiadowej czy kolacyjnej, w dni powszednie, czy w weekend). Obojętnie, jakie danie główne W STYCZNIU wybierzesz (mięsne, rybne, pierogi czy makarony), możesz do tego dobrać bezpłatnie dowolna zupę z karty (lub dostępną danego dnia): żurek, krem pomidorowy itp., jaką tylko lubisz!

Ta promocja obowiązuje do 31 stycznia. Ale już 1 lutego dowiesz się o kolejnej.

Zapraszamy przez cały rok do naszej Restauracji chojnickich klientów lub podróżujących obwodnicą Chojnic w kierunku np. Czerska.

Polecamy zapoznanie się z naszym menu: