Strzelanie dla każdego – bez zezwoleń z instruktorem

 

Zapraszamy do wyjątkowej – ponieważ jedynej w okolicy krytej (podziemnej) strzelnicy – w Nieżychowicach, gdzie doświadczeni instruktorzy, oddani swojej pasji, wprowadzą Cię w świat chłodnej w dotyku broni, zapachu prochu i adrenaliny w żyłach. Niezapomniane wrażenia zapewni szeroki wybór broni (krótkiej i długiej). Jest to świetne miejsce, by spędzić ze znajomymi czas pełen bezpiecznej i zdrowej rywalizacji.

Zajmujemy się propagowaniem sportów strzeleckich, a także strzelaniem myśliwskim. Jeżeli szukasz miejsca i możliwości do nauki strzelania, przystrzelania broni, doskonalenia techniki strzelania lub uprawiania szerokiej gamy sportów strzeleckich i strzelectwa myśliwskiego, to trafiłeś do najbardziej właściwego miejsca w powiecie chojnickim.

Przy naszej strzelnicy działa Klub Strzelecki „Chojnice”, posiadający licencję Polskiego Związku Sportowego, nr LK-277/2016 uprawniającą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w zakresie strzelectwa sportowego. Do dyspozycji oddajemy szeroki wybór broni o szerokim przekroju kalibrów i krajów pochodzenia.

Zapraszamy również do nauki praktycznego, bojowego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią. Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć skutecznie posługiwać bronią palną, a także doskonalić strzeleckie umiejętności sportowe. Oczywiście zapraszamy również osoby bez żadnych uprawnień strzeleckich ani pozwolenia na broń.

Nasz klub specjalizuje się także w szkoleniach strzeleckich grup zorganizowanych. W przypadku szkoleń bojowych oferujemy możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów oraz jednostek broni wykorzystywanych w służbach mundurowych. Szkolenie prowadzą profesjonalni specjaliści wieloletni instruktorzy strzelania.

Organizujemy:

  • zawody strzeleckie dla grup
  • szkolenia strzeleckie
  • strzelanie dynamiczno – praktyczne-sytuacyjne
  • strzelanie na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m


Strzelnica wyposażona jest w:

  • szeroki asortyment różnego rodzaju broni palnej
  • elektryczne transportery tarcz
  • monitoring stanowisk
  • obrotnice tarczowe
  • tarcze biathlonowe

Kontakt: kierownik strzelnicy Jarosław Frączek, tel. 692 440 964

GALERIA ZDJĘĆ