Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Świętuj koniec szkoły z nami!


Koniec roku szkolnego i początek wakacji to dobra okazja do świętowania i sprawienia dzieciom przyjemności. Zajrzyj do nas!

Świętowanie kulinarnych

Chojniczan i mieszkańców okolic zapraszamy na obiad lub kolację do naszej polsko-włoskiej restauracji lub karczmie, również przy stolikach na świeżym powietrzu ustawionych w zieleni na tyłach obiektu. Ponadto dysponujemy różnymi salami, w których można urządzić okolicznościowe przyjęcie, np. z okazji ukończenia szkoły.

Atrakcje dla dzieci

Dzieci nie będą się nudzić na obszernym i nowoczesnym placu zabaw oraz w parku dinozaurów i oglądając zwierzęta w mini-ZOO.
Również dla dzieci przystosowany jest nasz tor gokartowy o długości 330. Dysponujemy gokartami dla dzieci już od 3. lub 7. roku życia, mniejszymi i o słabszej mocy.
Rodzinne grand prix? Wyścigi rodzeństwa? Zapraszamy! Tor czynny codziennie (przy bezdeszczowej pogodzie) od 12.00.

W razie niepogody zapraszamy natomiast na wystrzałową atrakcję, jaką jest strzelnica. Tu również jesteśmy przygotowani do nauki młodszych adeptów tego sportu. Bezpiecznie, pod okiem instruktora Twoje dziecko może nauczyć się celności i opanowania.

Dla przyjezdnych spoza Chojnic

Jeśli jesteś spoza Chojnic, zapraszamy do naszego hotelu na pobyt w Chojnicach i okolicach.

Co Chojnice oferują gościom?

  • Ładną miejską architekturę z zabytkowym Ratuszem na czele, kolegiatą pojezuicką i średniowieczną farą, dziś już bazyliką mniejszą, fosą miejską oraz jedną z pozostałych bram miejskich – Bramę Człuchowską z ciekawą wystawą nt. historii i kultury miasta i okolicy.
  • Piękny Park 1000-lecia w samym centrum miasta.
  • Aquapark – basen sportowy, dziecięcy ze ślizgawką i nurtem rzeki, biczami wodnymi, brodzik ze ślizgawką dla najmłodszych oraz świat saun.
  • Restauracje i kawiarnie położone na starówce w otoczeniu sklepów.
  • Charzykowy, w których zaczyna się sezon żeglarski, a długa promenada zaprasza do spacerów wzdłuż długiej linii brzegowej.
  • Okolice pełne jezior i lasów – lasów niestety przetrzebionych w niespotykanym kataklizmie, jaki dotknął nasz region w sierpniu ub.r. Zapraszamy do Rytla, nad Brdę, gdzie z ogromnych połci lasu zostały po nim jedynie niemrawe ślady.
  • Zaborski Parki Krajobrazowy – ostoja pięknej przyrody i wielu gatunków roślin i zwierząt oraz nieopodal Bory Tucholskie, również boleśnie dotknięte sierpniowym huraganem.

Na co jeszcze czekasz?!
Zapraszamy do Stacji Orlen Odejewscy i do składania rezerwacji w naszym hotelu!