Czekamy na Ciebie całą dobę

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

W trakcie zmian…


Wraz z odbywającą się zmianą dostawcy paliw i wielkiego rebrandingu naszej stacji trwają całodobowe pace, by przywrócić pełne funkcjonowanie naszego obiektu. Zapraszamy na naszą nową stację Orlen.

Nasza stacja po wielu latach współpracy z koncernem Shell pod koniec grudnia została włączona w największą polską sieć Orlen. Z tego powodu wymieniamy elementy wizualizacji na czerwono-białe, będą się one stopniowo zachodzi wiele zmian w naszym supermarkecie, ale i małe braki wybranych towarów do końca 2017 r. Działa już odmieniona strefa bistro przy sklepie. Prosimy o wyrozumiałość – nasza ekipa pracuje bez przerw, 24h, aby zmiany zakończyły się sprawnie.

Zapraszamy jednak podróżujących wokół Chojnic na przerwę kulinarną do naszej karczmy i restauracji, które działają bez zmian i ugoszczą podróżujących smaczną kuchnią. Nie ma jedynie kącika dla dzieci, a toalety zostaną unowocześnione za ok. 3 miesiące. Prosimy Państwa o wyrozumiałość.
Planowane są również nowe atrakcje – po Nowym Roku będzie można pojeździć w wyścigach na PS4 ze sportową kierownicą w rajdowym fotelu i goglami 3d. Już teraz zapraszamy!

Bez zmian działa też nasze autocentrum – serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia bezdotykowa i zwykła.

Zapraszamy do naszego odmienionego centrum obsługi podróżnych Odejewscy k. Chojnic!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.