Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Wakacyjne atrakcje na naszej stacji


Pomysł na wakacyjne atrakcje? Dostarczymy emocji młodszym i starszym, nakarmimy, napoimy i przenocujemy. Przekonaj się, że u nas i w okolicy Chojnic nie można się nudzić. Zapraszamy!

Bez względu na pogodę – upał, chłód, deszcz czy słońce nasi goście w każdym wieku znajdą moc atrakcji! Turystom spoza Chojnic oferujemy nocleg w naszym hotelu, z którego szybko można dotrzeć do Chojnic i w piękne, obfitujące w jeziora i lasy okolice. Lokalizacja idealna na wycieczki i przebywanie na łonie natury – tu wyjątkowo bogatej i pięknej.

Atrakcje po drodze i dla chojniczan

Podróżujących przez Chojnice zapraszamy na odpoczynek i posilenie się w naszej restauracji lub karczmie, również przy stolikach na świeżym powietrzu ustawionych w zieleni na tyłach obiektu. Co miesiąc wprowadzamy inne promocje, które na pewno zachęcą do podjęcia decyzji o wyborze czegoś z bogatego menu.
Dzieci nie będą się nudzić na obszernym i nowoczesnym placu zabaw oraz w parku dinozaurów i minizoo.
Również dla dzieci przystosowany jest nasz tor gokartowy o długości 330. Dysponujemy gokartami dla dzieci już od 3. lub 7. roku życia, mniejszymi i o słabszej mocy.
Rodzinne grand prix? Wyścigi rodzeństwa? Zapraszamy! Tor czynny jest zawsze przy ładnej pogodzie (bezdeszczowej) od 12.00. Zapewniamy – adrenalina i dużo dobrej zabawy w cenie!

Jeśli komuś straszne upały i aktywności na świeżym powietrzu, atrakcji dostarcza kryta (chłodna!) strzelnica. Tu nauczysz się obsługi broni i poćwiczysz celność – wybór broni i amunicji, strzelanie statyczne i dynamiczne – niemal dla każdego!

Chojnice i okolice jako cel turystyczny

Z uwagi na piękne okolice oraz ładną architekturę Chojnice od lat cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Wszystkim pragnącym pozostać dłużej w pięknych chojnickich okolicach proponujemy noclegi w naszym hotelu – wygodne pokoje 1-4-osobowe czekają na gości. Oferujemy opcjonalnie śniadania (cena noclegu ze śniadaniem już od 75 zł od osoby, duże zniżki dla dzieci!). Łatwy dojazd z trasy, przestronny parking przy budynku i zaledwie 3 km do chojnickiego Rynku to atuty naszej lokalizacji przy obwodnicy Chojnic.

Co Chojnice oferują gościom?

  • Ładną miejską architekturę z zabytkowym Ratuszem na czele, kolegiatą pojezuicką i średniowieczną farą, dziś już bazyliką mniejszą, fosą miejską oraz jedną z pozostałych bram miejskich – Bramę Człuchowską z ciekawą wystawą nt. historii i kultury miasta i okolicy.
  • Piękny Park 1000-lecia w samym centrum miasta – miejsce na spacery, zabawę (place zabaw), sport – ścieżki rowerowe, skate park/skate arena i odpoczynek nad wodą.
  • Aquapark – basen sportowy, dziecięcy ze ślizgawką i nurtem rzeki, biczami wodnymi, brodzik ze ślizgawką dla najmłodszych oraz świat saun.
  • Restauracje i kawiarnie położone na starówce w otoczeniu sklepów.
  • Charzykowy, które przyciągają nie tylko żeglarzy i kajakarzy, a długa promenada zaprasza do spacerów wzdłuż długiej linii brzegowej.
  • Okolice pełne jezior i lasów – lasów niestety przetrzebionych w niespotykanym kataklizmie, jaki dotknął nasz region w sierpniu 2017 roku. Zapraszamy do Rytla, nad Brdę, gdzie z ogromnych połci lasu zostały po nim jedynie niemrawe ślady.
  • Zaborski Parki Krajobrazowy – ostoja pięknej przyrody i wielu gatunków roślin i zwierząt oraz nieopodal Bory Tucholskie, również boleśnie dotknięte sierpniowym huraganem.

Na co jeszcze czekasz?!
Zapraszamy do Chojnic i do składania rezerwacji w naszym hotelu!