Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Wesele? Zorganizujemy i urządzimy perfekcyjnie!


Planujecie wesele i szukasz eleganckiej sali i restauracji w okolicy Chojnic lub na Kaszubach? Restauracja Odejewscy to 20 lat doświadczenia, pełen profesjonalizm i kreatywność w organizacji wszelkich imprez.

Chcielibyście mieć takie wesele? Nic prostszego!

W naszych eleganckich i klimatyzowanych salach, które pomieszczą od 25 do 200 osób, z pełną troską o detale organizujemy nie tylko wesela, ale wszelkie imprezy dla klientów indywidualnych i firm – z Chojnic i okolic. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz podążając za zmieniającymi się trendami, stale rozwijamy ofertę. Dziś możemy zaoferować bardzo szeroką gamę usług standardowych, tj. wliczonych w cenę organizacji imprezy za 1 osobę. Sprawdź, co oferujemy!

Wesele w Restauracji Odejewscy zorganizujesz już od 150 zł/os. Cena jednak zależy do Waszej inwencji – jeśli chcecie zaskoczyć gości, sprawić im niespodziankę, wyjść naprzeciw bardziej wysublimowanym oczekiwaniom, to… na pewno im podołamy! Proponujemy oryginalne rozwiązania i zawsze nienaganne pod względem smaku, estetyki i serwowania dania.
Polecamy pakiety z poprawinami lub bez, z wliczonym w cenę alkoholem (rozliczanym wg spożycia) lub bez. Zdejmujemy nowożeńcom wszystko z głowy, tak by mogli zająć się tylko zaproszeniami i swoimi strojami.

Dogodny dojazd, duży dostępny parking, szereg usług dodatkowych w dobrych cenach (np. nocleg dla nowożeńców i gości) to tylko niektóre elementy naszej oferty, które doceniają nasi klienci. Doceń i Ty! Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją.