Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Orlen

Wielka przemiana na Orlen


Od 19 grudnia br. na Stacji Odejewskich będziesz tankować paliwa Orlenu. Wielki rebranding w przygotowaniu!

Po niemal 26 latach istnienia stacji i ostatnich 10 pod barwami Shell Stacja Odejewskich przy obwodnicy Chojnic przejdzie poważną metamorfozę. Barwy Shella zastąpią biel i czerwień polskiego koncernu Orlen. Stacja zostanie uruchomiona w segmencie Premium. Od 19 grudnia 2017 r. nasi klienci zatankują wszystkie paliwa Orlenu, łącznie z LPG.

– Po latach współpracy zdecydowaliśmy się na zmianę – mówi prezes Marian Odejewski. – Wiemy, że paliwa Orlenu cieszą się dużą popularnością, bo są tańsze, a gros polskich kierowców uczestniczy w klubie Vitay. Oczywiście nasza stacja też będzie do niego włączona. Będziemy honorować także Kartę Dużej Rodziny, jak i Karty flotowe i Biznes tank.

Ale paliwo to nie wszystko. Również sklep przejdzie ogromną metamorfozę – jego oferta zostanie wzbogacona o smaczną kawę, świeżo wyciskane soki oraz barowe przysmaki, w tym uwielbiane przez podróżnych hot-dogi. Strefa bistro w naszym sklepie będzie ogromna. Rozpoczyna się również remont toalet, w wyniku którego będą one odpowiadały najnowszym standardom wymaganym w ramach sieci Orlen.

Zapraszamy chojniczan i podróżujących obwodnicą Chojnic do Stacji Odejewscy – już za miesiąc stacji Orlen!

fot. mat. prasowe Orlen