Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Wyjątkowe – wystrzałowe urodziny z nami


Zaproś gości swoich dzieci (od 9. roku życia) na jedyne w okolicy Chojnic urodziny ze strzelnicą. Zorganizuj wyjątkową, bo wystrzałową imprezę!

Czy słońce, czy deszcz urodziny dzieci i młodzieży w naszej restauracji i obiekcie mogą być niezapomnianym przeżyciem – dzięki strzelnicy. Jedyna w najbliższej okolicy Chojnic zamknięta strzelnica umożliwia atrakcyjne spędzenie czasu i sportową rywalizację bez względu na pogodę, bez względu na porę roku. Jako jedyni w okolicy Chojnic organizujemy imprezy zamknięte z tą nietypową atrakcją: strzelnicą. Impreza urodzinowa może być świetną okazją, by nauczyć dzieci pozytywnego aspektu posługiwania się bronią i poznanie tego niszowego, acz ważnego sportu. Na naszej strzelnicy można uzyskać kwalifikacje sportowe do uprawiania strzelectwa sportowego.

Uwaga: strzelamy z broni pneumatycznej. Oferujemy wybór broni krótkiej i długiej, opiekę instruktora i potrzebne przeszkolenie, dostosowanie trudności do wieku uczestników. Bez względu na to, czy spotkanie odbywa się w urodzinowej atmosferze, czy zawodów sportowych, każdorazowo udzielamy pełnego przeszkolenia nt. funkcjonowania i postępowania w strzelnicy oraz posługiwania się bronią.
Możliwość ćwiczenia strzelania na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m. Organizujemy konkurencje i nagrody. Jednym słowem – kompleksowa organizacja i niezapomniane wrażenia.

Oczywiście dbamy o pełen catering – dania i napoje przygotowujemy z myślą o preferencjach dzieci i młodzieży, nie zabraknie pizzy, frytek czy nuggetsów. Oraz coca-coli. 🙂 Dni i godziny imprez do indywidualnego ustalenia.

Oferta organizacji urodzin ze strzelnicą

Dla grup ok. 10-osobowych cena ze strzelnicą już od 55 zł/1 os.
Organizacja imprezy dla dzieci bez strzelnicy – już od 44 zł/1 os.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji imprez: Karolina, tel. 606-210-509.