Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Długi weekend z atrakcjami. Zapraszamy do naszego Centrum!


Po drodze lub na dłużej przy okazji kolejnego długiego weekendu – zatrzymaj się w Hotelu Odejewscy i skorzystaj z atrakcji obiektu oraz pięknej okolicy Chojnic!

Szukasz pomysłu na długi weekend? Zapraszamy turystów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach: dla każdego znajdzie się coś miłego i ciekawego! Bez względu na pogodę – upał, chłód, deszcz czy słońce nasi goście w każdym wieku znajdą moc atrakcji! Turystom spoza Chojnic oferujemy nocleg w naszym hotelu.

Atrakcje po drodze i dla chojniczan

Podróżujących przez Chojnice zapraszamy na odpoczynek i posilenie się w naszej restauracji lub karczmie, również przy stolikach na świeżym powietrzu ustawionych w zieleni na tyłach obiektu. Dzieci otrzymają obiad gratis, więc to świetny pomysł na świętowanie zakończenia roku szkolnego. Dzieci nie będą się nudzić na obszernym i nowoczesnym placu zabaw oraz w parku dinozaurów i minizoo.
Również dla dzieci przystosowany jest nasz tor gokartowy o długości 330. Dysponujemy gokartami dla dzieci już od 3. lub 7. roku życia, mniejszymi i o słabszej mocy.
Rodzinne grand prix? Wyścigi rodzeństwa? Zapraszamy! Tor czynny zawsze przy ładnej pogodzie (bezdeszczowej) od 12.00.

Jeśli komuś straszne upały i aktywności na świeżym powietrzu, atrakcji dostarcza kryta (chłodna!) strzelnica.

Chojnice i okolice na długi weekend

Z uwagi na piękne okolice oraz ładną architekturę Chojnice od lat cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Wszystkim pragnącym pozostać dłużej w pięknych chojnickich okolicach proponujemy noclegi w naszym hotelu – wygodne pokoje 1-4-osobowe czekają na gości. Oferujemy opcjonalnie śniadania (cena noclegu ze śniadaniem już od 75 zł od osoby, duże zniżki dla dzieci!). Łatwy dojazd z trasy, przestronny parking przy budynku i zaledwie 3 km do chojnickiego Rynku to atuty naszej lokalizacji przy obwodnicy Chojnic.

Co Chojnice oferują gościom?

  • Ładną miejską architekturę z zabytkowym Ratuszem na czele, kolegiatą pojezuicką i średniowieczną farą, dziś już bazyliką mniejszą, fosą miejską oraz jedną z pozostałych bram miejskich – Bramę Człuchowską z ciekawą wystawą nt. historii i kultury miasta i okolicy.
  • Piękny Park 1000-lecia w samym centrum miasta.
  • Aquapark – basen sportowy, dziecięcy ze ślizgawką i nurtem rzeki, biczami wodnymi, brodzik ze ślizgawką dla najmłodszych oraz świat saun.
  • Restauracje i kawiarnie położone na starówce w otoczeniu sklepów.
  • Charzykowy, w których zaczyna się sezon żeglarski, a długa promenada zaprasza do spacerów wzdłuż długiej linii brzegowej.
  • Okolice pełne jezior i lasów – lasów niestety przetrzebionych w niespotykanym kataklizmie, jaki dotknął nasz region w sierpniu 2017 roku. Zapraszamy do Rytla, nad Brdę, gdzie z ogromnych połci lasu zostały po nim jedynie niemrawe ślady.
  • Zaborski Parki Krajobrazowy – ostoja pięknej przyrody i wielu gatunków roślin i zwierząt oraz nieopodal Bory Tucholskie, również boleśnie dotknięte sierpniowym huraganem.

Na co jeszcze czekasz?!
Zapraszamy do Chojnic i do składania rezerwacji w naszym hotelu!