Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Grzaniec do dania głównego gratis – promocja urodzinowa restauracji


W zimowe dni rozgrzewamy Was… grzańcem! Zamawiając danie główne, aromatyczne wino grzane dostaniesz w prezencie. Zobacz!

W tym roku przypadają 20. urodziny naszej Restauracji. Z tej okazji to my chcemy zrobić prezent naszym gościom. Dlatego co miesiąc wprowadzamy nową promocję. Zaglądaj tu lub na profil na Facebooku, by sprawdzić, jakie promocje przygotowaliśmy w związku z 20-leciem naszej Restauracji. Co miesiąc inny bonus dla naszych klientów.

W grudniu do zamówionego dania głównego wszystkim oferujemy bezpłatnego grzańca – aromatyczny, robiony w domu zmowy trunek. Oczywiście nie dla kierowców;)

W listopadzie znów gratka dla piwoszy – pełnoletni klienci, zamawiając danie obiadowe, otrzymują małe piwo z kega. Każdego dnia!

Październik to dla nas jabłkowy miesiąc. Dlatego do dania głównego nasi goście otrzymują pyszną szarlotkę. Zapraszamy codziennie do naszej restauracji.


We wrześniu naszą promocją urodzinową ucieszą się amatorzy mocniejszych trunków. Do dania głównego za darmo można bowiem wypić kolorowego szota.


W sierpniu zachęcamy do obiadów i kolacji z towarzystwem wina- wzorem krajów śródziemnomorskich. Do każdego dnia głównego, przez cały sierpień, dajemy możliwość wyboru kieliszka białego lub czerwonego wina. Za darmo.


Lipcowe upały chłodzimy napojami – do każdego dania głównego jeden napój bezalkoholowy gratis (dotyczy np. napojów w stylu fanta, cola, sprite, woda, domowe lemoniady). Codziennie, do dowolnego dania.

W czerwcu Dzień Dziecka świętujemy cały miesiąc – dzieci do 10. roku życia otrzymują posiłek z menu dziecięcego gratis. W Dniu Dziecka – sobotę, 1 czerwca dodatkowo dzieci dostaną loda. Zapraszamy rodziny z dziećmi! Czerwcowa promocja nie obejmuje grup i wycieczek.


Tylko w maju 20% rabatu na wszystkie dania główne od poniedziałku do piątku. Zapraszamy do zapoznania się z nowym menu wzbogaconym o sezonowe składniki, kartę win oraz drinków.

W kwietniu zapraszamy zwłaszcza piwoszy – małe piwo Tyskie (z beczki) dla każdego do dania głównego gratis!

W marcu szczególnie zapraszamy i uhonorujemy kobiety – panie odwiedzające naszą restaurację otrzymują lampkę wina. Bo Dzień Kobiet trwa u nas miesiąc!

W lutym dla każdej pary (formalnej i nieformalnej) – deser sezonowy gratis do każdego dania głównego!
Zapytaj, jakie desery serwuje dziś kucharz w ramach tej oferty!

Nowy rok rozpoczynamy od ZUPY GRATIS do dania głównego (obojętnie czy w porze obiadowej czy kolacyjnej, w dni powszednie, czy w weekend). Obojętnie, jakie danie główne W STYCZNIU wybierzesz (mięsne, rybne, pierogi czy makarony), możesz do tego dobrać bezpłatnie dowolna zupę z karty (lub dostępną danego dnia): żurek, krem pomidorowy itp., jaką tylko lubisz!

Ta promocja obowiązuje do 31 stycznia. Ale już 1 lutego dowiesz się o kolejnej.

Zapraszamy przez cały rok do naszej Restauracji chojnickich klientów lub podróżujących obwodnicą Chojnic w kierunku np. Czerska.

Polecamy zapoznanie się z naszym menu: