[vc_row el_class=”main_text”][vc_column][vc_single_image image=”951″ img_size=”full” el_class=”banner”][vc_column_text]

Strzelanie dla każdego – bez zezwoleń z instruktorem

 

Zapraszamy do wyjątkowej – ponieważ jedynej w okolicy Chojnic krytej (podziemnej) strzelnicy – w Nieżychowicach (przy obwodnicy Chojnic), gdzie doświadczeni instruktorzy, oddani swojej pasji, wprowadzą Cię w świat chłodnej w dotyku broni, zapachu prochu i adrenaliny w żyłach. Niezapomniane wrażenia zapewni szeroki wybór broni krótkiej i długiej. Jest to świetne miejsce, by spędzić ze znajomymi czas pełen bezpiecznej i zdrowej rywalizacji.

Nauka i doskonalenie strzelania

Chcesz spróbować swoich sił z bronią i sprawdzić się w celności?
Nigdy nie trzymałeś broni w ręku?
To żadna przeszkoda! Pokażemy, przeszkolimy, nauczymy!

Jeżeli szukasz miejsca i możliwości do nauki strzelania, przystrzelania broni, doskonalenia techniki strzelania lub uprawiania szerokiej gamy sportów strzeleckich i strzelectwa myśliwskiego w okolicy Chojnic, to trafiłeś w najwłaściwsze miejsce w powiecie chojnickim. Uczymy posługiwania się bronią krótką i długą, sprawdzisz się w celności na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m, w strzelaniu statycznym (do nieruchomej tarczy), jak i dynamicznym (tarcza/obiekt przesuwany).
Każdorazowo udzielamy pełnego przeszkolenia nt. funkcjonowania i postępowania w strzelnicy oraz posługiwania się bronią.

Śledź profil facebookowy strzelnicy.


Strzelnica wyposażona jest w:

 • szeroki asortyment różnego rodzaju broni palnej,
 • elektryczne transportery tarcz,
 • monitoring stanowisk,
 • obrotnice tarczowe,
 • tarcze biathlonowe.

Strzelnica z depozytem. Bezpieczne i zgodne z prawem przechowanie broni kosztuje u nas tylko 10 zł/doba. Zapraszamy do dłuższych pobytów w naszym obiekcie fanów strzelania posiadających broń.

Jeszcze mało? My potrafimy i możemy więcej! Czytaj dalej.

Przy naszej strzelnicy działa Klub Strzelecki „Chojnice”, posiadający licencję Polskiego Związku Sportowego, nr LK-277/2016 uprawniającą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w zakresie strzelectwa sportowego. Do dyspozycji oddajemy szeroki wybór broni o szerokim przekroju kalibrów i krajów pochodzenia. Zajmujemy się propagowaniem sportów strzeleckich, a także strzelaniem myśliwskim. Możesz do nas dołączyć, ale nie musisz – strzelnica jest dla każdego. Na naszej strzelnicy można uzyskać kwalifikacje sportowe do uprawiania strzelectwa sportowego. Młodzież ma możliwość rozwijania i pogłębiania oraz doskonalenia swoich umiejętności poprzez wykorzystanie sprzętu będącego wyposażeniem strzelnicy.

Grupy zorganizowane – szkolenia

Zapraszamy również do nauki praktycznego, bojowego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią. Szkolenia są przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć skutecznie posługiwać bronią palną, a także doskonalić strzeleckie umiejętności sportowe. Oczywiście zapraszamy również osoby bez żadnych uprawnień strzeleckich ani pozwolenia na broń. Uczymy każdego – prowadzimy szkolenia cykliczne i pojedyncze, dla konkretnych grup zawodowych lub grup znajomych, którzy chcą umieć obchodzić się z bronią i poćwiczyć wzrok.

W przypadku szkoleń bojowych oferujemy możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych instruktorów oraz jednostek broni wykorzystywanych w służbach mundurowych. Szkolenie prowadzą profesjonaliści, wieloletni instruktorzy strzelania z wymaganymi uprawnieniami.

Organizujemy:

 • zawody strzeleckie dla grup,
 • szkolenia strzeleckie,
 • strzelanie dynamiczno–praktyczne-sytuacyjne,
 • strzelanie na odległość 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 50 m i 100 m.

Możliwość wynajęcia całej strzelnicy dla osób z prawem do posiadania broni. Godziny do ustalenia dla grup liczących pow. 6 osób.

Wystrzałowe imprezy, czyli ze strzelnicą w roli głównej

Strzelnica to świetna dodatkowa atrakcja do wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich, nie tylko w męskim gronie. Nauka i próby strzelectwa mogą uświetnić dziecięce i młodzieżowe urodziny (od 9. roku życia) – bezpiecznie, pod kontrolą Twoje dziecko sprawdzi swoje umiejętności i pociąg do tego rzadko uprawianego sportu. Zwłaszcza w tym wypadku kładziemy nacisk pozytywne aspekty posługiwania się bronią. Co ważne: strzelamy w broni pneumatycznej, a przed użyciem broni obowiązkowo udzielamy instruktażu obchodzenia się z bronią i amunicją.

Wystrzałowe wieczory kawalerskie lub panieńskie? Tego nie trzeba podpowiadać! Jeśli organizujesz którąś z takich imprez w Chojnicach lub okolicach, zacznij od naszej strzelnicy – po pierwsze: to bardzo oryginalny sposób na rozpoczęcie tego wieczoru (kontynuować sugerujemy w restauracji), po drugie: zobaczysz, ile frajdy jest w sportowym strzelani z dowolnej broni. Zwłaszcza gdy nie próbowałeś/-aś wcześniej!
Decydując się na imprezę ze strzelnicą w roli głównej, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów poza kosztami broni i tarczy. Bawisz się w naszej restauracji, my zapewniamy pełen catering wedle uznania, a w ramach wzbogacenia wieczoru o dodatkowe atrakcje korzystasz z zarezerwowanego dla Ciebie toru lub całej strzelnicy.

Cennik strzelnicy

Wynajęcie toru (1 godz.) – 40 zł (dotyczy wyłącznie osób z własną bronią)
Wynajęcie toru (1 godz.) dla członków LOK Chojnice – 20 zł (dotyczy wyłącznie osób z własną bronią)
Tarcza – 2 zł
Użyczenie broni – 10 zł

Cena za 1 sztukę amunicji (cena dla osób spoza klubu):

 • kaliber 5,6 mm – 1,5 zł
 • kaliber 9,0 mm – 3 zł
 • 223 rem – 1 strzał – 4 zł

Ważne: ceny za amunicję zawierają cenę broni oraz opiekę instruktora.

Godziny otwarcia:

 • wtorki, czwartki i piątki: od 15 do 18
 • soboty i niedziele: od 14 do 18

W przypadku grup zorganizowanych liczących pow. 6 osób godziny udostępnienia strzelnicy ustalane indywidualnie.

Kontakt:
tel. +48 692 440 964
kierownik strzelnicy Jarosław Frączek, tel. +48 730 199 199

GALERIA ZDJĘĆ

[/vc_column_text][vc_media_grid element_width=”2″ gap=”20″ grid_id=”vc_gid:1591881332606-abb1ebea-56e4-5″ include=”1813,1811,921,911,920,1810,1816,909,912,1815,918,915,1814,913,914,908,916,917,922,1807,1808,905″][/vc_column][/vc_row]