Teren

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji duży i atrakcyjny plac zabaw, przestronny teren zielony z fontanną i stolikami i z parkiem dinozaurów.

Na naszej stacji połączysz przyjemne (wypoczynek) z pożytecznym (tankowanie, przegląd czy mycie samochodu). Edukacyjny, sprawnościowy, innowacyjny plac zabaw zajmie na długo milusińskich, a wysoka na 13 metrów wieży dostarczy mocnych wrażeń, podobnie jak kolejka tyrolka! Zapraszamy na nowoczesne, bezpieczne zabawki i atrakcje, jak: zjeżdżalnia, huśtawki, tor przeszkód, ważki, wieżę wspinaczkową ze ślizgawką, równoważnię i kolejkę linową. 

Wszystko to na zielonej trawce w otoczeniu stolików, z których można pilnować swoje pociechy albo przy których można odbyć piknik, a latem schłodzi Was woda z naszej fontanny (wieczorem podświetlonej).

W naszym parku zadomowiły się dinozaury w skali 1:1. Wszystkie dzieci chcące poszerzyć swoją wiedzę na temat dinozaurów i dorosłych chcących zobaczyć gatunki sprzed milionów lat zapraszamy na naszą stację do spędzania czasu na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie.

Nie zapominajcie też o torze kartingowym - czynnym w sezonie wiosenno-letnim.

Galeria