Restauracja polsko-włoska

Przygotowywane z sercem, często na bazie tradycyjnych, dziedziczonych w naszej rodzinie przepisów, inspirowane najnowszymi trendami od masterchefów dyktujących kulinarne trendy - to dania, które serwujemy w naszej Restauracji, dopasowując menu do sezonowych produktów. Stawiamy bowiem na sezonowość oraz ofertę lokalnych dostawców warzyw, owoców, mięsa, ryb. Nie stosujemy półproduktów i mrożonek. Zioła i kwiaty (te jadalne, oczywiście) oraz owoce na konfitury i desery dostarcza nasz przydomowy ogród i sad. Zjesz u nas i mięsa, i ryby (oraz owoce morza: krewetki, mule, kalmary), makarony i hamburgera (domowe, naszej roboty bułki) i dania wegetariańskie. A do tego skorzystasz z szerokiej oferty alkoholi: win, piw, wódek i drinków.

Codziennie raczymy naszych gości śniadaniem kontynentalnym z pełną ofertą przysmaków na słono i słodko - to jedno z nielicznych miejsc w Chojnicach i okolicy, gdzie już od 7 i aż do 11 możesz zjeść dobre śniadanie, również biznesowe. Potem zapraszamy na kawę z ciastem czy deserem, lunch, pełen obiad czy wystawną kolację. No chyba że akurat restauracja jest miejscem czyjejś hucznej imprezy - na pewno o tym poinformujemy na naszym Facebooku.

Latem proponujemy posiłek na świeżym powietrzu na naszym terenie rekreacyjnym, z dala od szosy i samochodowego ruchu.

Przebywając w restauracji, widzą Państwo wewnętrzny kącik dla dzieci – idealne miejsce dla pociech podczas dłuższego posiłku.

W tym sezonie polecamy:

Umożliwiamy rezerwację stolików, np. na specjalne okoliczności, dla większych grup. Możliwość również organizacji zamkniętych imprez – zobacz ofertę wesel i innych imprez.

Restauracja Odejewscy jest czynna od 7:00 do 20:00. Poza tymi godzinami zapraszamy do Karczmy czynnej od 7 do 22, (w niedziele do 21) a w piątki i soboty 24 h.

Galeria