Karczma

Chcesz zjeść pożywny, domowy posiłek, nie poświęcając na to za wiele czasu w podróży lub dniu pracy? Z myślą o Tobie właśnie prowadzimy od lat naszą słynną w okolicy Karczmę. Z czego słyniemy? Z golonki, flaków, żurku - by wymienić tylko klasyki.

W naszej stylowej karczmie, która pomieści do 50 osób, podajemy szybko niedrogie dania kuchni polskiej (w tym pożywne staropolskie zupy), a także potrawy z grilla i kebab, tak by każdy podróżny znalazł danie dla siebie, bez względu na wiek i wielkość apetytu. A do tego przy pysznym jedzonku i piwku możesz śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe w telewizji.

Oferujemy zestawy obiadowe, zupy oraz desery. Wszystkie nasze dania są robione od podstaw w naszej kuchni ze świeżych produktów najlepszej jakości. Chcesz zabrać te smaki ze sobą? Po pierwsze: poproś o danie na wynos (specjalne opakowanie), po drugie: oferujemy na sprzedaż śledzie w occie oraz smalec naszej roboty. Pytaj przy barze!

Zapraszamy wycieczki podróżujące drogą E22 (Gorzów Wlkp. - granica z Obwodem Kaliningradzkim) lub 212 albo przyjeżdżające do Chojnic – przyjmujemy rezerwacje dla wycieczek i grup zorganizowanych. Kierowcy otrzymują wówczas obiad gratis.

Dla śpieszących się przejezdnych specjalna oferta: zadzwoń (TELEFON: 052 396 18 38) i zamów jedzenie, a gdy przyjedziesz, będzie czekało na ciebie. Zero czekania, obsługa poza kolejnością. Szybko, zdrowo i niedrogo!

Szukasz restauracji w Chojnicach? Na trasie lub podczas zwiedzania miasta zapraszamy do nas - do Karczmy lub Restauracji.

Galeria