Zakup i wymiana opon, wyważanie i naprawa oraz przechowywanie opon – to wszystko oferujemy w naszym centrum wulkanizacji przy Stacji Odejewscy przy obwodnicy Chojnic.

Dzięki zakupowi arcynowoczesnych urządzeń do obsługi opon – montażu, wyważania oraz naprawy w naszym Pit-Stopie oferujemy najwyższy poziom usług wulkanizacyjnych w Chojnicach, a nawet okolicy.

Zapraszamy chojniczan i wszystkich przejeżdżających obwodnicą Chojnic. Skorzystanie z naszych usług zakupu, wymiany lub naprawy opon to kwestia dosłownie paru chwil. Oferujemy profesjonalną i doświadczoną obsługę, szeroki wybór nowych opon renomowanych producentów oraz naprawę kół w ok. 30 minut.

Nasza wulkanizacja to również:

  • Możliwość zakupu nowych opon w najniższej dostępnej na rynku cenie. Opony zawsze dobieramy do danego samochodu i budżetu klienta. Nie preferujemy wybranych producentów.
  • Dla naszych klientów przechowywanie opon – GRATIS! Pozostałych prosimy spytać o warunki przechowywania opon letnich/zimowych.
  • Stosujemy system rabatowy dla stałych klientów i firm.
  • Nie handlujemy używanymi oponami!
  • W sezonach zmiany opon (jesień/zima i zima/wiosna) polecamy umówienie się na konkretną godzinę na usługę, ponieważ jest wówczas spory ruch na stacji.

P R O M O C Y J N E C E N Y !
UMÓW SIĘ NA KONKRETNĄ GODZINĘ I NIE CZEKAJ 604-548-265

A jeśli przyjdzie nieco poczekać, to… nic straconego! W naszym obiekcie nikt nie będzie się nudził: zapraszamy do baru przy stacji Orlen na kawę lub hot-dogi, a do sklepu na zakupy nie tylko motoryzacyjne. Większy głód? W karczmie i restauracji serwujemy smaczne posiłki i desery. Jeśli przyjedziesz z dziećmi, to zapraszamy na plac zabaw, do linarium, parku z dinozaurami albo mini-ZOO. Latem czynny jest również nasz tor gokartowy. Pół godziny wystarczy też na oddanie kilku (legalnych!) strzałów w krytej strzelnicy.

Od stacji paliw po kompleksowe autocentrum z wulkanizacją

W naszym autocentrum nawet tak banalna rzecz jak wymiana opon może być połączona z duża przyjemnością dla Ciebie lub Twoich bliskich.