Czekamy na Ciebie całą dobę!

Służymy Ci pomocą samochodową, pyszną kuchnią, wygodnym noclegiem lub organizacją dowolnej imprezy.

Przygotuj auto do drogi


Wybierasz się na wakacje? Jesteś w trasie? Nasza stacja to najlepszy punkt obsługi dla Twojego auta.

Po pierwsze czystość: w czasie, gdy wszystko pyli, a na drogach króluje kurz, zapraszamy do samoobsługowej myjni Ehrle, gdzie skorzystasz z najnowszych technologii i środków do mycia (aktywna piana!). Odpowiednio podświetlona myjnia czeka na Was całą dobę! Bądź na bieżąco – śledź nas na Facebooku.

Wulkanizacja. Problemy z oponami i kołami na trasie? Wpadnij do nas – sprawdzimy, w razie konieczności wymienimy. Posiadamy szeroki wybór opon do każdego pojazdu!

Klimatyzacja. Latem bez niej trudno sobie dziś wyobrazić dalsze podróże. Ale nie wystarczy tylko mieć: trzeba o nią dbać, by oddychać czystym i świeżym powietrzem, wolnym od grzybów. Dlatego oferujemy: napełnianie, odgrzybianie, wymiana filtrów – wszystko, czego potrzeba dla zdrowia jej użytkowników.

Autoserwis: wymiana oleju, drobne naprawy – przyjeżdżaj, na miejscu: po umówieniu, na trasie – po prostu wjedź na stację.

Podczas gdy my świadczymy ww. usługi, Ty możesz się zrelaksować w naszym ogrodzie, na smacznym posiłku w Karczmie (od 7 do 22, a w weekendy do 24) lub Restauracji (od 7 do 19). Pyszną kawę i małe co nieco do zjedzenia otrzymasz też na stacji paliw. Zapraszamy!